Lekarz stomatolog HALINA KEMPA

  • Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku, pracownik naukowy Katedry i Zakładu Periodontologii i Chorób Błony Śluzowej AMG,
  • I stopień specjalizacji z zakresu chirurgii stomatologicznej,
  • II stopień specjalizacji z zakresu periodontologii,
  • Członek zarządu Oddziału Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego w Gdańsku.

Będąc pracownikiem naukowym AMG szkoliła studentów, prowadziła podyplomowe szkolenia lekarzy, staże specjalizacyjne, staże kliniczne w zakresie periodontologii i chorób błony śluzowej jamy ustnej. Jest autorem i współautorem prac naukowych. Prowadzi od wielu lat prywatną praktykę stomatologiczną PERIODENTIST. Ukończyła wiele kursów prowadzonych przez znanych profesorów i znakomitych lekarzy praktyków polskich i zagranicznych, doskonaląc swoją praktykę dentystyczną, przystosowując ją do wymagań swoich pacjentów. Specjalizuje się w zabiegach mikrochirurgii periodontologicznej m.in. przeszczepach dziąsłowych i łącznotkankowych oraz regeneracji tkanek przyzębia. Jest specjalistą w leczeniu i opiece kompleksowej pacjentów z chorobami przyzębia, a jednocześnie jest dumna, że córka również znalazła pasję w stomatologii Jest zwolennikiem aktywnego wypoczynku ­ jazdy na rowerze, a zimą preferuje jazdę na nartach.

Lekarz dentysta Magdalena Kempa-Białowąs

  • Ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku w 2005 roku. Reprezentowała uczelnię na konferencjach naukowych uzyskując wyróżnienie na 13­tej Międzynarodowej Konferencji Kół Studenckich w Gdańsku. Współautorka prac naukowych. Odbywała praktyki w klinikach stomatologicznych w Szwecji i Wielkiej Brytanii.

W praktyce, szczególny nacisk kładzie na podnoszenie kwalifikacji zawodowych, uczestnicząc w kursach praktycznych oraz konferencjach naukowych, głównie z zakresu protetyki, stomatologii estetycznej i periodontologii. Jest lekarzem, który łączy delikatność i precyzję wykonywanych zabiegów z umiejętnością nawiązania kontaktu z pacjentem i zrozumienia jego potrzeb. W swojej pracy angażuje się w uzyskanie doskonałych efektów terapeutycznych i estetycznych. Wolny czas spędza aktywnie z mężem i dziećmi na rowerach lub żeglując.