Magdalena Kempa-Białowąs - Periodontolog Gdańsk

Lekarz dentysta Magdalena Kempa-Białowąs – protetyk Gdańsk

  • Ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku w 2005 roku. Reprezentowała uczelnię na konferencjach naukowych uzyskując wyróżnienie na 13­tej Międzynarodowej Konferencji Kół Studenckich w Gdańsku. Współautorka prac naukowych. Odbywała praktyki w klinikach stomatologicznych w Szwecji i Wielkiej Brytanii.

W praktyce, szczególny nacisk kładzie na podnoszenie kwalifikacji zawodowych, uczestnicząc w kursach praktycznych oraz konferencjach naukowych, głównie z zakresu: protetyka, stomatologia estetyczna i periodontologia.

Jest lekarzem, który łączy delikatność i precyzję wykonywanych zabiegów z umiejętnością nawiązania kontaktu z pacjentem i zrozumienia jego potrzeb. W swojej pracy angażuje się w uzyskanie doskonałych efektów terapeutycznych i estetycznych.

W pracy protetyka, zagadnieniem znamienitej wagi jest estetyka uśmiechu, a kompleksowe leczenie zapewnia pacjentowi komfort i gwarancje wysokiej klasy usługi również, gdy występuje paradontoza, krwawienie dziąseł czy stany zapalne przyzębia. Wolny czas spędza aktywnie z mężem i dziećmi na rowerach lub żeglując.